Sıkça Sorulan Sorular


Web sitemizden alışveriş ile ilgili öğrenmek istediklerinizi aşağıda yer alan daha önce cevaplanmış sorularla, eğer cevabını bulamadıysanız formu doldurup bize ileterek öğrenebilirsiniz.


Sorularınızı göndermek için lütfen tıklayınız...
» Sitenizden Kredi Kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli ?

www.kulucka.com sitesi online Kredi Kartı ile satış yapmaktadır. 256 Bit SSL teknolojisi ve İş bankası, YapıKredi Bankası ve Garanti Bankası eticaret altyapısını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim sistemimizde saklanmamaktadır, doğrudan ilgili bankanın yüksek güvenlikli sunucularında işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

» Önsipariş verdiğim zaman bedeli Kredi Kartımdan çekiliyor mu ?

Hayır. Önsipariş stokta bulunmayan, hazırlanan, satış dışı olan ürünlere yönelik yaptığınız taleplerdir. Ürün satışta olduğunda size gelen bilgi epostasını takip ederek sitemizden alışverişinizi tamamlamanız gerekecektir.

» Havale ile siparişlerimde havale işlemini kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor ?

7 gün içerisinde havalesi gerçekleşmeyen siparişleriniz iptal edilen siparişlere alınmaktadır.

» Kuluçka makinelerinizin kullanımı kolay mıdır?

Evet. PRODİ® modellerini kullanmak için herhengi bir tecrübe gerekmez. Makine fonksiyonlarını tek panelden izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Tüm modeller kuluçkacılık ve makine kullanımı bilgilerinin yer aldığı kullanım kılavuzu ile birlikte elinize ulaşır.

» Sipariş verdiğim kuluçka makinesi elime nasıl ulaşır? Kurulum işlemi var mıdır?

Ürünlerimiz kargo ile adresinize teslim olarak elinize ulaşır. Kargo ücretleri ürünün gideceği yere göre farklılıklar gösterir. Siparişiniz sırasında yaklaşık kargo ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Kargo ücreti taşıyıcı firmaya teslimat sırasında ödenir. Ürünler herhangi bir kurulum gerektirmez. Serbest parçalar klipslerle makineye sabitlenmiştir. Sabitleme klipslerini çıkarıp makinayı prize takmanız yeterlidir. Yumurta yüklemesi yapmadan önce makinenizi en az 4 saat boş olarak çalıştırınız

» Kuluçka Makinalarınızı değişik kanatlıların kuluçkası için kullanabilir miyim?

Evet . Modeller farklı kanatlı türleri için kullanabileceğiniz özel dizayn edilmiş gelişim tablalarına sahiptir.Gelişim tablalarını aynı anda farklı kanalı yumurtaları için bile kullanmanız mümkündür.

» Kuluçka edilecek yumurtaları makineye koymadan önce ne kadar bekletebilirim?

Kuluçka edilecek yumurtalar 7 günden fazla bekletilmez. Uzun süre bekleyen yumurtalarda kalite kaybı olmakta dolayısıyla kuluçka sorunları meydana gelmektedir. Kuluçka edilecek yumurtalar makineye koyulmadan önce en az 24 saat bekletilmelidir.

» Kuluçka makinelerinizde sıcaklık ayarını nasıl yapılır?

Sıcaklık ayarı kontrol panosu üzerindeki dijital kontrolörden yapılır ve çok basittir. Değişik kanatlılar için gereken değerler makine ile birlikte elinize ulaşan kullanım kılavuzunda yer almaktadır.

» Yumurtaları çıkım bölümüne ne zaman aktarmalıyım?

Yumurtalar çıkım bölümüne toplam kuluçka süresinin bitmesine 3 gün kala aktarılır. Örnek olarak tavuk yumurtasının kuluçka süresi 21 gündür. 18 gün gelişim bölümünde tutulan yumurtalar son 3 gün için çıkım bölümüne aktarılırlar. Değişik kanatlılar için kuluçka süresi ve çıkıma aktarım zamanı bilgileri kullanım kılavuzunda verilmektedir.

» Kuluçka makinesinde çıkmış bir civcivi makineden ne zaman almalıyım?

Civcivin kurumasını bekledikten sonra civcivleri makineden alabilirsiniz, Bu süre içinde civcivlerin yem ve su ihtiyacı yoktur. Genel olarak 4-8 saat yeterli olmaktadır.

« «
- 1 - - 2 -
» »
Toplam sayfa sayısı: 2 Görüntülenen : 1

Sorularınızı göndermek için lütfen tıklayınız...
Cimuka Kuluçka Makineleri
Adres: 1214. Sok 21/3 Ostim Yenimahalle / ANKARA
  • Kulucka.com'da satılan kuluçka makinaları Prodi® markası ile Çimuka Kuluçka tarafından üretilmektedir.
  • Kulucka.com, Bir Cimuka.Ltd.Şti. Markasıdır.
Bu site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Cimuka'ya aittir. Her hakkı saklıdır. 2012-2017 ©
web.tasarim.namikerdemkaya.com