Kargo & Teslimat Koşulları

İnternet Sitemiz üzerinden siparişlerde kargo  ve teslimat ücretleri özellikle belirtilmediği durumlarda MÜŞTERİYE aittir. Kargo bedelleri siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. 

Kulucka.com gönderilerin en güvenli ve en hesaplı şekilde müşterilere ulaştırılması için anlaşmalı kargo firmaları ile çalışır.

Teslimatların çoğu direkt müşteri adresine yapılır. Dağıtım bölgeleri dışında kalan alanlarda kargonuzu en yakın kargo şubesinden almanız gerekir.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkililerimize e-posta (bilgi@kulucka.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Hafta Sonu Siparişleri
Cuma günü öğle 01.00`den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren işleme alınırlar. Cuma günü 01.00`den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından belitilen teslim süreleri pazartesi itibari ile başlayacaktır.

Kargo Gönderiminden Kaynaklanan Hatalarda Yapılacaklar

Sitede açıkça “ücretsiz kargo” şeklinde belirtilen fırsat ürünleri kargo ücreti ödenerek kargo edilmektedir. Çalışanlarımız veya kargo firması hataları sebebi ile karşı ödemeli olarak gelen fırsat ürünlerinde kargo ücretini ödemeden firmamızı haberdar ediniz.

Bu gibi durumlarda  2 şekilde hareket edebilirsiniz.
- Ürünü teslim alır, faturayı ödemez faturanın bize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi bu durumda bizden onay alarak ürünü size teslim edecektir.
- İkinci bir seçenek ise şirketimizi arayarak ürünün kargo fatura miktarını bildirmek sureti ile faturayı öder ve ürünü teslim alırsınız.
- Daha sonra bu fatura sizin kredi kartınıza ya da hesabınıza 3 iş günü içinde iade edilir.
Cimuka Kuluçka Makineleri
Adres: 1214. Sok 21/3 Ostim Yenimahalle / ANKARA
  • Kulucka.com'da satılan kuluçka makinaları Prodi® markası ile Çimuka Kuluçka tarafından üretilmektedir.
  • Kulucka.com, Bir Cimuka.Ltd.Şti. Markasıdır.
Bu site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Cimuka'ya aittir. Her hakkı saklıdır. 2012-2017 ©
web.tasarim.namikerdemkaya.com